Online Danışmanlık

19c0fcc5-8098-4e8b-a9fe-f5781b11b531
“Rahat ettiğiniz bir ortamın konforunda Online psikoterapi”

Online psikoterapi, sürecin Skype gibi güvenli bir internet iletişim ağı üzerinden gerçekleşmesidir.

Online psikoterapide psikolog ve danışan, yüz yüze yapılan görüşmelere göre saat anlamında daha esnek olabilmektedirler. Online terapi, iki tarafa da uygun bir zaman belirlenmesinin ardından Skype ile internet üzerinden, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Online psikoterapinin etkinliği birçok bilimsel araştırma tarafından kanıtlanmış ve en az yüz yüze terapi kadar etkili olduğu onaylanmıştır.

Bir online psikoterapist olarak, seanslarımın anlayış, huzur ve işbirliği içerisinde geçmesine oldukça önem veriyorum. Terapinin karşılıklı emek isteyen bir süreç ve her bireyin kendine özgü olduğuna inanıyorum. Bu nedenle seanslarımda “öncelikle” bireyin beklentisine ve karakterine uygun bir yol izlemeye gayret gösteriyorum.

Birlikte çıkılan bu psikoterapi yolculuğunda; yer yer zorlayıcı dakikalar geçirmek de mümkün. Ancak seçtiğim ekoller ( BDT ve Çözüm Odaklı Terapi), çoğunlukla bireyin başa çıkma mekanizmalarını geliştirmeye, bireyin bilişsel ve davranışsal esnekliğini arttırmaya ve bir takım yanlış inanışlarını kırmaya odaklanır. Bu sebeple de zaman zaman zorlu, zaman zamansa huzurlu olabilecek bu yolculukta, yolun sonunda parlayan bir ışık görebilmeniz için birlikte çabalayacağız!

Seanslar hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da evinizin veya ofisinizin daha doğrusu rahat ettiğiniz bir ortamın konforunda online terapi almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Online Terapi Seans Ücretleri:


Londra’da ikamet eden ve çalışan bir psikoterapistim. Bu nedenden dolayı ise seans ücretlerimi iki ayrı yöntem üzerinden gerçekleştiriyorum. Seans ücretlerimi Türkiye’de ikamet eden ya da Türkiye’den katılan bireyler için Türk lirası(TL) üzerinden alırken, yurtdışından katılan bireyler ile seans ücretleri pound (GBP) üzerinden ilerliyor. Daha detaylı bilgi almak için ya da maddi durum sıkıntısı çektiğiniz, ancak terapiye ihtiyacınızın olduğu durumlarda her zaman bana ulaşabilirsiniz.


Türkiye’de ikamet eden danışanlar:

60 dakikalık Online Terapi Ücreti: 200 TL

30 dakikalık Online Terapi Ücreti: 100 TL


Dünya’nın çeşitli yerlerinden terapi servisi alacak danışanlar için:

60 dakikalık Online Terapi Ücreti: 25 GBP

30 dakikalik Online Terapi Ücreti: 15 GBP


Online Terapi Kimler için Uygun?

Yoğun tempodan dolayı yüz yüze terapinin ofis saatlerine uyamayanlar için,
Yurtdışında yaşayan ve kendi anadilini konuşan bir uzman ile görüşmek isteyenler için,
Yaşadıkları bölgede psikoterapi hizmetine erişim sağlayamayanlar için,
Bir psikoterapi merkezine gitmeye çekinenler için,
Yüz yüze psikoterapi için yeterli maddi imkanı olmayanlar için.

Kimler için Uygun Değil?

Kendilerine ya da başkasına zarar verme düşüncesi olanlar,
Madde bağımlıları,
Psikotik semptomların var olduğu durumlar.

FDB2486E-8D9F-46CC-8EBE-BFDCC31802EA (1)